Staňte se Move Agentem

MOVE Agenti jsou stěžejní součástí MOVE Weeku - tvoří MOVE Week.



Vše, co potřebujete vědět

 • Co je MOVE Week?

  MOVE Week je každoroční celoevropská akce konaná v září, je nedílnou součástí kampaně NowWeMOVE. Cílem MOVE Weeku je propagovat přínos aktivního životního stylu a pravidelné tělesné aktivity v rámci celé Evropy. Ceká škála sportovních nadšenců (nazýváme je MOVE Agenty) organizuje sportovní akce, již existující i zcela nové, v rámci MOVE Weeku.

 • Kdo je MOVE Agent?

  MOVE Agenti jsou stěžejní součástí MOVE Weeku - tvoří MOVE Week. Jedná se o dobrovolníky podporované asociací ISCA prostřednictvím jednotlivých národních koordinátorů. Je úkolem každého MOVE Agenta vybrat si jakou akci, kdy a kde uspořádá, zaregistrovat se na moveweek.eu, dát dohromady organizační tým, akci propagovat a dohlédnout na její organizaci.

 • Kdo může být MOVE Agentem?

  MOVE Agentem může být sportovní organizace, klub, škola, univerzita, skupina dobrovolníků, podnik, obec/město nebo jednotlivec, který organizuje sportovní akci pro MOVE Week.

 • Jak to funguje?

  MOVE Week je otevřenou platformou pro každého, kdo chce být aktivní či chce poskytnout možnost pro sport a tělesnou aktivitu ostatním. V průběhu MOVE Weeku se současně uskuteční stovky akcí po celé Evropě. Tyto akce mohou být: dny otevřených dveří v místních klubech a oddílech, pěší výlety, 'sranda-běhy', cyklovýlety, sportovní akce v ulicích, sportovní akce ve školách, sportovní aktivity v podnicích, – možnosti jsou omezené pouze naší představivostí! Akce mohou být různě velké – od malých lokálních skupin, přes větší komunitní akce, po velké akce. MOVE Week je o radosti z pohybu a nalezení té pravé aktivity pro vás. Pokud je cílem akce 'rozhýbat' účastníky, pak se může stát součástí MOVE Weeku.

 • Co mám udělat?

  1. Přihlásit se jako MOVE Agent na MoveWeek.eu.
  2. Zaregistrovat svou akci.
  3. Zorganizovat a propagovat svou akci.


  Nástroje a balíčky, plakáty, letáky, bannery a další propagační materiál jsou k dispozici pro podporu MOVE Agentů a jejich akcí.

Staň se členem týmu

 • 6 117 Move Agenti
 • 14 105 MOVE Akce
 • 3 444 930 Účastníci

Každá změna vyžaduje čas, společně však můžeme vytvořit příležitost zapojit se do sportu a tělesných aktivit pro každého.

Staňte se Move Agentem - Podporuj tělesné aktivity

Podporuj tělesné aktivity